Aconchego Familiar Villa
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Privát strand Strand hozzáférés | Háziállat nem engedélyezett |
Az Aconchego Familiar Villa Mongaguá legfeljebb 12 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Praia Itaoca, 2 km-re található.
Az Agenor de Campos 4 km-re, a Praia de Vera Cruz pedig rövid útra fekszik a villától. A 2 hálószobás szálláshely olyan szórakozóhelyekhez is közel van, mint a hozzávetőlegesen egy 10 perces vezetésre található Plataforma De Pesca Mongagua.
Az Aconchego Familiar Villa fürdőszobái külön WC-t, mosógépet és zuhanyzót is magukba foglalnak.
Rendelkezésre áll egy teljesen felszerelt konyha, amely a hűtőt, sütőt és konyhai edényeket is tartalmazza, a vendégek igényeinek kielégítésére. A Point Da Picanha dél-amerikai ínyencségeket kínál hozzávetőlegesen 5 perc sétára. A környék közlekedési lehetőségei között szerepel a Jurubatuba vasútállomás, mely 49 km-re.
- Helyi látnivalók
- Praia Santa Eugenia1 km
- Agenor de Campos3,9 km
- Plataforma De Pesca Mongagua4 km
- Teatro Municipal Ronaldo Ciambroni2,9 km
- Feira de Artesanato3,9 km
- Praia de Vera Cruz1 km
- Praca de Eventos Dudu Samba900 m
- Agenor de Campos-part1,1 km
- Repülőterek
- Congonhas92 km
- Vasútállomások
- Jurubatuba49 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Háziállat nem engedélyezett
- Privát tengerpart
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Napernyők
- Napozóágyak
- Grillezési lehetőség
Szolgáltatások
- Idegenvezetés/Jegyiroda
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Az Aconchego Familiar Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, az Aconchego Familiar Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Az Aconchego Familiar Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez az Aconchego Familiar Villa hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Kik a szálláshely leggyakoribb vendégei?
Bár a szálláshely különösen az üzleti ügyben járó vendégek körében kedvelt, minden vendéget szívesen látnak. - ❓
Az Aconchego Familiar Villa magába foglal strandterületet?
Az Aconchego Familiar Villa magába foglal egy ingyenes strandot ingyen Wi-Fi-vel. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az Aconchego Familiar Villa területén tartózkodunk?
Mongaguá nevezetességei közé tartozik a Poco das Antas és az Agenor de Campos, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók az Aconchego Familiar Villa területétől. Ezenkívül a Praia de Vera Cruz (1 km) szintén ajánlott a látogatásra.